Hakkımızda

1978 yılında İzmit’te Metalsan Makine Sanayi adı altında kurulan firmamız çeşitli makine ve yedek parçaları imalatı sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

1999 yılından sonra ofis mobilyaları, kafe restoran mobilyaları ve okul mobilyaları sektörüne yönelmiştir. Yonca Ofis Mobilyaları olarak 4000 mt2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamızda geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Vizyonumuz, bir Türk firması olarak adımızı yurt içinde ve yurtdışında duyurarak globalleşen dünya da ülkemizin her alanda adına yakışır bir noktaya gelmesine katkı sağlamaktır.

Misyonumuz, hedef müşteri kitlemizi memnun edebilmek ve daha çok müşteriye ulaşabilmek için çalışanlarımızı bu yönde motive ederek, portföyümüzde bulunan ürünlerin kalitesi ve verimliliğini artırarak, yenilikleri takip ederek ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Bu bağlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini ihtiyaçlara ve zevklere uygun yeni modeller ekleyerek sektörel anlamda her zaman daha iddialı konuma gelmek gayretindedir.


Ürün Gruplarımız